750.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri son zamanlarda oldukça revaçta olan cihazlar arasında yer almaktadır. Değerli eşyaların korunması için gerekli bir durum haline gelmiştir. Günümüzde hırsızlık olayları gibi birçok olumsuz durumların oluşması arttığı için çeşitli güvenlik önemleri alınmaktadır.

Alarm sistemleri

Alarm sistemleri

Alarm sistemleri ile evinizi her zaman güvende tutabilirsiniz. Evlerin ve işyerlerinin güvenliği için çeşitli birçok önlem alınmaktadır. Bu önlemlerin başında şüphesiz alarm sistemleri gelmektedir. Alarm sistemleri ile evinizi hırsızlara karşı her daim koruyabilirsiniz. Her geçen gün artan hırsızlık olaylarının önüne geçebilmek adına atılacak adımlar arasında en iyisi alarm taktırmak olacaktır. Sizde evinizi kötü niyetli insanlara karşı korumak için iletişime geçebilirsiniz.

Güneş Panel Sistemleri

Güneş Panel Sistemleri

Güneş panel sistemleri bir diğer adı ile solar enerji, güneşten gelen ışık enerjisini elektrik akımına çevirmektedir. Diğer enerji kaynaklarına göre daha kullanışlı bir yapıya sahiptir. Evde ve işyerinde bulunan cihazlarınızın çalışmasını sağlayan bir sistemdir. Güneş panel sistemleri üzerinde hücreler yer almaktadır. Bu hücreler güneşten gelen enerjiyi kullanarak doğru akımı oluşturur.

Network Hizmetleri

Network Hizmetleri

Kamera sistemleri ve alarm sistemlerinin yanı sıra network güvenlik hizmeti de verilmektedir. Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile internet ve bilgisayarlar vazgeçilmez bir hal almaya başlamıştır. Birçok kişi en önemli bilgilerini bilgisayarında muhafaza etmektedir. Özellikle iş ile ilgili olan bilgiler oldukça önemli bir konumdadır. Bu yüzden bilgisayar güvenliği en az diğer güvenlik sistemleri kadar önemlidir.

Seslendirme ve Anons Sistemleri

Seslendirme ve Anons Sistemleri

Büyük binalar için her zaman gerekli olan sistemlerden birisi şüphesiz seslendirme ve anons sistemleridir. Afyon seslendirme ve anons sistemleri hizmeti ile bu konudaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız. CNF Güvenlik firması olarak her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Afyon kamera sistemleri, alarm sistemleri gibi birçok önemli güvenlik tedbirlerinin yanı sıra anons hizmetini de sizler ile buluşturuyoruz.

Kablosuz Kamera Sistemleri

Kablosuz Kamera Sistemleri

Müşterilerimize birçok farklı güvenlik sistemi sunmaktayız. Bunlardan birisi ise kablosuz kamera sistemleridir. Afyon kablosuz kamera sistemleri ihtiyacınızı kalite ürünlerimiz ve profesyonel ekibimiz ile birlikte karşılıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın