750.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Alarm Si̇stemleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Alarm sistemleri
Alarm sistemleri

Alarm Sistemleri

 

Afyon Alarm sistemleri ile evinizi her zaman güvende tutabilirsiniz. Evlerin ve işyerlerinin güvenliği için çeşitli birçok önlem alınmaktadır. Bu önlemlerin başında şüphesiz alarm sistemleri gelmektedir. Alarm sistemleri ile evinizi hırsızlara karşı her daim koruyabilirsiniz. Her geçen gün artan hırsızlık olaylarının önüne geçebilmek adına atılacak adımlar arasında en iyisi alarm taktırmak olacaktır. Sizde evinizi kötü niyetli insanlara karşı korumak için iletişime geçebilirsiniz.

Alarm sistemleri yalnızca hırsızlık için değil aynı zamanda gaz kaçağı, yangın gibi istenmeyen durumların da önüne geçmek için birebir uygun olan bir sistemdir. Alarm sistemi ile olumsuz birçok durumun önüne geçilmesi mümkün olmaktadır.

İşyeri Alarm Sistemleri

 

Alarm sistemleri yalnızca evler için gerekli değildir. Bireylerin nerede ise günlerinin çoğu zamanını geçirdiği işyerlerinin güvenliği de oldukça önemli olmaktadır. Şirket, ofis, işletme gibi birçok işyerinde zaman zaman olumsuz durumlar ile karşılaşılabiliyor. Özellikle kasa, elektronik eşyalar için kötü girişimde bulunulan birçok olaya şahitlik ediliyor. Böyle durumların önüne geçebilmek adına ise işyeri alarmları oldukça önemli oluyor.

İşyerinizden çıkıp evinize gittikten sonra içinizin daha ferah ve huzurlu olması için sizde iletişime geçerek işyerinizi güvende tutabilirsiniz. İşyerinizin durumuna göre, ihtiyaç ve istek doğrultusunda işletmenize en uygun alarm sistemi size önerilerek gerekli tanıtımı yapılmaktadır. Seçim işlemi tamamlandıktan sonra ise en kısa süre içinde alarm sisteminin montajı yapılmaktadır.

Alarm Sistemlerinin İşleyişi

 

Alarm sistemlerinin işleyişleri kullanılan alarm türüne göre değişiklik göstermektedir. Alarm sistemlerinin işleyişleri:

  • Pır Dedektör: Bulunduğu mekân içindeki ortamı sürekli analiz etmektedir. Ortamda oluşan hareketlilik ve ısı durumlarında devreye girerek alarm vermektedir.
  • Manyetik Kontak: Genellikle pencere ve kapılara uygulanır. Parçalarda biri çerçeveye diğeri ise kapı ya da pencereye monte edilir. Parçaların birbirinden ayrılması durumunda yani açılma halinde alarm devreye girer.
  • Duman Dedektörü: Yangın için kullanılan en iyi alarm sistemlerinden birisidir.
  • Gaz Kaçağı Dedektörü: Ortamda gaz kaçağını algıladığı anda otomatik olarak devreye girer.

Afyon yangın alarm sistemleri ile güvenliğiniz için gerekli birçok adımı atmanız mümkün olacaktır. Profesyonel ekip ile çalışılarak müşterilere en iyi hizmet sunulmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın