750.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılı içersinde Afyonkarahisar merkezde kurduğumuz CNF güvenlik ile sizlere hizmet vermeye başladık. Çalışma politikamız her zaman müşteri memnuniyeti oldu. Güvenlik şirketi kapsamında attığımız adımlarda her zaman kurumsal hizmet statüsünü ele aldık. Yeni fikirler doğrultusunda ekibimiz ile beraber yeni ürünlerle buluşmanızı hedefledik. Uzman kadromuz sayesinde ücretsiz keşif ve montaj hizmetini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturduk. Uygun fiyat skalasını benimsediğimiz CNF güvenlik şirketimizde ilk odağımı her zaman yüksek fiyatlandırma yerine müşteri memnuniyeti oldu. Ulusal destek hattını benimsediğimiz firmanızda; Türkiye’nin toplamda 37 noktasında teknik destek noktaları oluşturduk. Müşteri memnuniyetinizi benimsediğimiz CNF güvenlik şirketimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Referanslarımız sayesinde güçlendik ve geliştik. Afyonkarahisar merkez ve çevre ilçelerde 2008 yılından beri verdiğimiz güvenlik kapsamlı hizmetimiz müşteri memnuniyeti odaklı devam ediyor. İletişim numaranız üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilir; Afyonkarahisar ilinde kaliteli güvenlik hizmetine ulaşımına sağlayabilirsiniz.

Çözüm Ortağınız

  • IP SANTRAL SİSTEMLERİ
  • IP KAMERA SİSTEMLERİ
  • HABERLEŞME SİSTEMLERİ
  • ALARM SİSTEMLERİ

Nasıl Çalışıyoruz

İhtiyaç Analizi ile Size uygun en iyi hizmeti veriyoruz.

Ekonomik ve kaliteli ürün hizmeti veriyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizi sunarken amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek performans ve mali açıdan optimum çözümleri kaliteli , ilkeli , titiz bir hizmet anlayışı ile sunmak ve karşılıklı güvene dayalı kalıcı ilişkiler sağlamaktır.
Afyon güvenlik sistemleri,alarm sistemleri,yangın alarm sistemleri

 

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
24 Saat içinde Verilen Hizmetler %95
Aktif Alarm Sayısı %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın